Mentalismus s Pamětí! Mentalista: Triky A Vysvětlení! Megapaměť 2 Česky Již Brzy!

MEGAPAMĚŤ 2

Kamarádi, mentalisté a kouzelníci, ahoj!

Konečně vám můžu oznámit, že v den kdy vám píšu tento dopis, jsem oficiálně započal přípravy nového semináře pro mentalismus, magii i to, co nazýváme realitou :-).

MEGAPAMĚŤ 2 už brzo spatří světlo světa!

Co se naučíš???

Pokud ještě neumíš Megapaměť 1, pak ti dnešní dopis asi moc neřekne.

Ale pokud už jsi se naučili pracovat se systémy z první Megapaměti, pak víš, že jde o nedocenitelné know-how, které ti v hlavě zůstane, dokud ti ho nepřijde ukrást pan Alzheimer :-).

Sám jsem si teď před chvílí znovu zpětně celou Megapaměť 1 prolítnul, abych přesně věděl, co už umíte a rozhodnul jsem se Megapaměť 2 připravit více specificky zaměřenou.

Mnozí mi totiž i po shlédnutí Megapaměti 1 psali s dotazy, jestli bych mohl ještě dovysvětlit tvorbu a pamatování čísel nad deset a jejich spojování s jakoukoliv jinou další informací.

Chápu a ano, probereme to, protože v Megapaměti 1 jsme toto téma vzali opravdu jen zběžně a chápu, že někteří chcete trochu více do hloubky. Takže ano, vše si vysvětlíme.

Hlavní změna Megapaměti 2 však bude v tom, že místo systému jako takových, které už umíte z jedničky, vás naučím přímé aplikace těchto postupů v reálném životě. Přesně tak, jak to osobně dělám téměř denně.

A to i v situacích, kdy by vás třeba ani nenapadlo, že můžete megapaměť použít a že je to přitom tak jednoduché a navíc sranda ;-).

Jednu kapitolu budeme věnovat například i ukládání si informací ze školy, maturitních otázek či jakýchkoliv jiných informací, které se chceme naučit.

Sám jsem měl totiž na střední škole docela problém, učení mě nebavilo a nikdo mi nikdy neřekl ani neukázal, že je možné si celou maturitní otázku k ústní zkoušce zapamatovat jen za 20 minut a často i rychleji. No, jde to, sám jsem to na sobě odzkoušel :-).

A samozřejmě vám ukážu i postupy, jak Megapaměť využít přímo v mentalismu a opět kdy a jak ji používám já.

Ukážu ti, jak díky megapaměti tvořit iluze čtení myšlenek, či jak jako opravdový mentalista můžeš pobavit společnost desítky i stovek lidí jen s tužkou a papírem jen díky Megapaměti.

A pak ještě jedna taková lahůdka.

Prozradím ti taky jeden ze svých tajných postupů, jak kombinuju Megapaměť s balíčkem karet a jak můžete i ty jen s obyčejným balíčkem karet a vaší hlavou udivovat a překvapovat okolí.

Nevím o žádných jiných materiálech, kde by byl tento postup prozrazen!!!
Neznám ani žádného kouzelníka či mentalistu, který by tento postup znal či používal!!!

Vám ho prozradím poprvé!!!

Takže už teď se, myslím, máte na co těšit.

Toto jsou tedy základní témata, kterým se budu v Megapaměti 2 do hloubky věnovat.

Brzy vám dám tedy vědět, jak pokračují přípravy a jakmile bude seminář hotov, samozřejmě bude opět veřejně k dostání na mých stránkách.

A ještě jedna důležitá informace!!!


Někdy to tak bývá, že když se třeba podíváte na Supermana 2 nebo 3, jste schopni se orientovat v příběhu :-))).

Tady ne, takže bez jedničky ani ránu :-))).

Jenom dvojka by vám byla opravdu na prd a koukali byste na ni jak tele na nová vrata a říkali by jste si:,, Co nás to tu ten Vosáhlo do pytle učí? vždyť to nemá ani hlavu ani patu!!!“

Takže do dvojky jen, pokud už umíte jedničku ;-).

Pokud už Megapaměť 1 zvládáte alespoň v základech, dvojka vám ukáže zákoutí, kde všude vám může být mozek nápomocen kapku více, než obyčejným mudlům :-).

Dnes díky za tvůj čas a brzy zase ahoj!
Jakub Vosáhlo